Wyjątkowy sposób na pożegnanie zbędnych kilogramów.

Jesteś w bezpiecznym procesie zakupowym

Gwarancja oryginalnego produktu

100% Vegan

Bez laktozy

Bez soji

1. Wybierz pakiet
POMYSŁ NA
PREZENT
Program SLIM YOU!

Z tym pakietem przekonasz się, że utrata zbędnych kilogramów może być łatwiejsza niż się wydaje! Napędzony metabolizm, zmniejszenie apetytu, przyspieszenie spalania tłuszczu, obniżenie poziomu złego cholesterolu – to efekty, które zapewnią Ci drogę do osiągnięcia wymarzonej sylwetki.

3 opakowania + 3 GRATIS

Łącznie: 6 opakowań

954 zł 435.00 zł
Program WEIGHT LOSS!

To podstawowy pakiet, który pozwoli Ci w pełni cieszyć się efektami kuracji. Błonnik pokarmowy w połączeniu z owocem gorzkiej pomarańczy to gwarancja sukcesu w procesie utraty wagi. Ciesz się pysznym smakiem koktajlu, który korzystnie wpływa na Twoje zdrowie każdego dnia!

2 opakowania + 1 GRATIS

Łącznie: 3 opakowania

477 zł 313.00 zł
Program START!

Wypróbuj smak i działanie Slim Dream Shake. Jesteśmy przekonani, że zakochasz się zarówno w smaku jak i pierwszych efektach, które zobaczysz już w pierwszych dniach stosowania i wrócisz po więcej!

1 opakowanie

159.00 zł

Jeśli chcesz, wybierz produkt dodatkowy:

Detox Dream Shake - 15 zł

Aby proces odchudzania mógł przebiegać w sposób szybki i skuteczny bardzo istotne jest oczyszczenie organizmu. Dlatego też koniecznie wypróbuj Detox Dream Shake – połączenie tych dwóch produktów daje niesamowite efekty, które dostrzeżesz już w pierwszym miesiącu stosowania. Uwolnij swój organizm od toksyn i zanieczyszczeń. Pozwól swojemu ciału zacząć zdrowo funkcjonować z Detox Dream Shake!

BEZPIECZEŃSTWO

Slim Dream Shake to w 100% bezpieczny produkt. Jego unikalna formuła zawiera starannie wyselekcjonowane składniki zapewniające maksymalny rezultat bez efektów ubocznych.

GWARANCJA

Gwarantujemy, że składniki naszych produktów są najwyższej jakości. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby był najlepiej przyswajalne oraz bezpieczne.

POUFNOŚĆ

Szanujemy prywatność naszych Klientów, dlatego też nie sprzedajemy, ani nie rozpowszechniamy podanych przez Ciebie danych.

PEWNA WYSYŁKA

Zamówione produkty zostaną zapakowane w dyskretne opakowanie i dostarczone na podany przez Ciebie adres. Zostaniesz poinformowany o terminie dostarczenia przesyłki, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że to właśnie Ty odbierzesz paczkę.

ZAMÓW TELEFONICZNE

Możesz również złożyć zamówienie telefonicznie. Zadzwoń do nas (22) 53 53 770 (telefon czynny w godzinach 8.30-16.30), podaj dane do realizacji zamówienia, a kurier dostarczy Twoją przesyłkę za pobraniem.

GWARANCJA ZADOWOLENIA

Jesteśmy przekonani, że rezultaty stosowania Slim Dream Shake zadowolą Ciebie i wszystkich wokół. Jeśli jednak poczujesz się rozczarowany efektami, oddamy Ci pieniądze za każde nienapoczęte opakowanie.

2. Wypełnij formularz
Czy możliwa jest wysyłka za granicę?
Dlaczego muszę podać nr telefonu?
3. Wybierz sposób odbioru:
4. Wybierz sposób płatności
5. Potwierdź zamówienie:

Podsumowanie zamówienia:
Proszę wybrać zestaw

Przesyłka: 20

Mam kod rabatowy
Razem do zapłaty: 20

Gwarancja prywatności Twoich danych.

Złóż zamówienie
wczytywanie dostępnych Access Pointów...
wczytywanie dostępnych miast...